HAKKIMIZDA

TUZCUOĞLU NAKLİYAT; genç ve dinamik personel yapısı, profesyonel iş anlayışı ve nakliyat piyasasına getirdiği yepyeni boyut ile öncü öncü firmalardan biri olmuştur. Sektörde hizmete başladığı günden beri, sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışan TUZCUOĞLU NAKLİYAT; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır.

 
  • Firmamız tecrübeli ekibi, her yüke uygun araçları ve uygun fiyatlarıyla evden eve taşıma hizmetini uzman anlamda yapmaktadır.
  • Uluslararası evden eve taşıma hizmetlerimiz kapsamında bir çok ülkeye ekonomik koşullarla nakliyat hizmeti veriyoruz.
  • Ofis / İş yeri taşıma hizmetlerini bu işe uygun özel ekip ve araçlarımızla, sökme takma işlemleriyle birlikte başarı ile gerçekleştiriyoruz.
  • Eşya depolama kapsamında her türlü ev ve ofis eşyalarınızı güvenli, temiz depolarımızda muhafaza ediyor ve istediğinizde size teslim ediyoruz.

Çağdaş standartlarda lojistik hizmeti en ekonomik şekilde sunmak ve vermiş olduğumuz hizmeti sürekli geliştirmek hedefindeyiz.

Firmamız; zengin referansları, geniş müşteri portföyü ve bitirmiş olduğu tüm taşımaların vermiş olduğu güven ve güç ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Konusunda uzman güler yüzlü çalışanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; ambalajlama, paketleme ve montaj konularında ise azami gayret gösterir. Yılların deneyimi ve genç yöneticilerinin dinamizmiyle taşımalar daha başarılı, daha sorunsuz ve daha rahat. Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel paketleme malzemelerimiz ile yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Türkiye’nin her yerinde size sadece bir telefon kadar yakınız.